ITI Works

Technický návrh na míru

Díky podstatným změnám režimu jsem v roce 1990 zahájila výrobu sportovních a rehabilitačních doplňků. Tím jsem vytvářela prostředky k postupné realizaci myšlenky výroby elektrických topných rohoží a započala ověřovací výrobu.

Technický návrh na míru

Realizace projektu

Koncem roku 1993 jsem zahájila výstavbu nových vlastních výrobních prostor a v lednu roku 1995 byla veškerá výroba soustředěna do nového objektu.Vývoj topných rohoží byl završen v červenci 1994 udělením českého patentu.

Realizace projektu

Předání produktu

Po dokončení si můžete vyzvednout zabalené skladné rohože.
 

Předání produktu

Předání přes PPL

Topné rohože je možné zaslat i na dobírku přes společnost PPL.

Předání přes PPL

O nás

Díky podstatným změnám režimu jsem v roce 1990 zahájila výrobu sportovních a rehabilitačních doplňků. Tím jsem vytvářela prostředky k postupné realizaci myšlenky výroby elektrických topných rohoží a započala ověřovací výrobu.

Koncem roku 1993 jsem zahájila výstavbu nových vlastních výrobních prostor a v lednu roku 1995 byla veškerá výroba soustředěna do nového objektu. Vývoj topných rohoží byl završen v červenci 1994 udělením českého patentu. V konkurenčním prostředí moderních systémů vytápění získal můj výrobek – elektrická topná rohož METALVATEDINO® čestné uznání na mezinárodní výstavě PRAGOTHERM v roce 1994.
V současné době za sebou máme nespočet dokončených projektů a dlouholetou praxi v oboru.

Zaujala Váš naše nabídka?

Napište nám!

Nezávazně objednat